Özel dedektiflik_dedektif Pelin Avcı_dedektif tutmak

Eş / Aldatma Takibi | Evlilik Öncesi Araştırma | Öğrenci / Eğitim Takibi | Adres / Telefon / Yer Tesbiti | Alacak Haciz Takibi Personel Araştırma | Miras Araştırma | Kişi / Kurum Araştırma | Dedektiflik hizmetleri  | Müşteri talepleri doğrultusunda tüm yasal araştırmalar. Bayan Dedektif Pelin Avcı | Hedef Özel Dedektiflik Hizmetleri.

Eş Takibi
Adres Tespiti

Evlilik Öncesi Araştırma 
Boşanma Davaları

Velayet Davaları
Dolandırıcılık İcra Araştırması
Miras Araştırması

Öğrenci Takibi

Ortak ve Şirket Araştırması

Personel Araştırmas

Hizmetlerimiz_DEDEKTİF_İstanbul dedektiflik_ dedektif büroları_Ankara dedektif

Evlilik Öncesi Araştırma

 

Herkes bir gün evlenir. Evleneceği kişiyi tanımak istemesi en doğal hakkıdır.Erkek ve kadın için geçerlidir elbet ama nedense bi çok evlilik çok güzel başlar gerçek kimliklerini ortaya koymaya başlayınca malesef boşanmayla biter.Bir çok kişi sadece fizikle değerlendirip işte aradığım kadın veya erkek deyip iyice birbirlerini tanıma fırsatı vermeyip evlilikle sonuçlandırıp hayal kırıklığı yaşarlar zamanla dünya güzeli gördükleri eşleri itici gelir.İŞTE biz sizlere bu konuda yardımcı olmak için varız . HEDEF DEDEKTİF EVLENECEĞİNİZ KİŞİŞİ DAHA İYİ ANALİZ ETMENİZ İÇİN HER TÜRLÜ BELGE VS DELİLLER SUNARAK KANITLARIZ. Evlilik öncesi araştırma, dedektiflik hizmetlerimiz arasında yer alan ve oldukça fazla talep olan bir konudur. Evlilik, hayatımızda aldığımız en önemli kararlardan biridir ve doğru karar vermek adına karşınızdaki insanı her yönüyle tanımayı gerektirir. Ülkemizde evliliğin ilk yıllarında boşanma oranı giderek yükselmektedir. Böylesi önemli bir karar arifesinde bu tip bir araştırma içine girmek çok doğru bir adım olacaktır. Bu tip dosyalarda araştırılması istenen kişiyi gözlem altına alıp, nasıl bir hayat sürdüğünü gözlemleriz. Görüştüğü şahıslar, gece yaşantısı, kumar veya alkol alışkanlığı, çalıştığı işyerindeki başarı ortalaması ve günlük aktiviteleri mercek altına alınır. Geçmiş dönemlerde aldığımız dosyalarda rastladığımız birçok ilginç gelişme olmuştur. Şahıs kendini daha önce hiç evlilik yaşamamış gibi tanıtmış fakat bizim yaptığımız araştırma sonucu daha önce evlilik yaşayıp bu evlilikten çocuk sahibi olduğu tespit edilmiştir.

 

Hizmetlerimiz

İzmir DEDEKTİLİK_Antalya dedektifler_Bursa dedektiflik_Dedektifler_dedektif nasıl tutulur

Eş Takibi

 

Eş Takibi: Eş takibi dedektiflik hizmetlerimiz arasıda olup, oldukça fazla talep olan bir konudur. Eşler arasında oluşan bir güvensizlik varsa tüm yaşantıya yansır ve huzursuzluk verir. Böyle bir şüphe duyuyorsanız, tutulan bir detektif tarafından eşinizin ayrıntılı bir takibe alınması sonucu netleştirebilirsiniz. Bu tip bir dosya aldığımızda eşiniz en az bir hafta süre ile takip altına alınır. Gittiği adresler veya eğlence mekanlarında bulunuyorsa burada kimlerle olduğu ve ne tür bir ilişki içinde olduğunu dedektifler tarafından tespit edilir. Dedektifin, Takip sürecinde görsel veriler oldukça değer kazanmaktadır. Görsel veriler dahilinde size hazırlayacağımız ayrıntılı rapor kesinlikle bir fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Dedektifler için Eş takibi, oldukça hassas bir konu olduğundan elde edilen tüm detaylar dedektif kadromuz tarafından bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına titiz bir çalışma ile araştırılır.

 

Kişi / Kurum Araştırma

 

Bazen Kişi veya Kururmların vermiş olduğu bilgilerin doğruluğunu teyit etme ihtiyacı duyarsınız, size verilen bilgilerin realitede ne kadar doğru olduğunu bilmek size atacağınız adımla ilgili ipucu niteleiği taşımaktadır. İşte bu gibi durumlarda HEDEF DEDEKTİFLİK Kişi veya Kurumlara ait bilgi araştırması yaparak edinilen bilgilerin size rapor halinde sunulmasını sağlamaktadır.

Öğrenci / Eğitim Takibi

 

   Öğrenci ve genç takibi verdiğimiz hizmetler arasındadır. Bu konuda özel dedektiflik hizmetlerine ihtiyaç oldukça fazladır. Sizden uzakta veya yakında çocuğunuzun okula devamlılığı yada okul dışında bulunduğu aktiviteler nelerdir? Görüştüğü arkadaşlar, gittiği adresler, yaşantısında sorun yaşayıp yaşamadığı yapılan ayrıntılı araştırma ile belirlenir. Yapılacak araştırmalar için en az bir hafta süre yeterli olacaktır.

Dedektif Adres Tespit Çalışması

 

Dedektif Adres Tespit Çalışması, bir dedektiflik firmasının sık sık karşılaştığı bir istektir. Adres tespit çalışmalarında mahalle muhtarları önemli rol oynamaktadır. Dedektiflik adres tespiti yapmadan önce bu tespiti yaptırmak isteyen kişiden bunun sebeplerini öğrenmek zorundadır. Dedektif eğer bu kişiden bilgi almadan adres tespiti ne kalkarsa bunun neticesi olabilecek, ahlaka aykırı veya kanun dışı bir hesaplaşmaya dahil olabilir. Detektiflik de, adres tespiti yapılmasının bir başka çözümü de kişiyi takip etmektir...

">">
www.000webhost.com