gallery/pelin avcı logo

Fiyatlar

 

Amacım Siz Değerli müşterilerime Gizlilik içerisinde Güvenilir ve Doğru hizmet sağlamaktır. Günümüzde Eş ve Sevgili Aldatmaları oldukça yaygınlaşmıştır. Kimse aldatılmayı hak etmiyor, dedektiflik bu noktada önemli rol oynuyor eşlerin aldatma Son on yıldır boşanmalarda buna bağlı olarak arttı boşanma davalarında eşlerin ilk aklına gelen Velayet davasını kazanmak ve mal paylaşımını sağlamaktır. Aldatmayı belgeleyerek mahkemede delil olarak sunulmasını sağlamaktayız. Gençlerimiz uyuşturucu kullanmaya lise yıllarında eskisine nazaran daha kolay alışıyorlar bulmaları almaları alışmaları çok kolaylaşmış durumda çocuklarımız bir kez yaşıyorlar anne ve babalar pişman olmadan arkadaş çevresini ve nelerle ve kimlerle nerede vakit geçirdiğini vakit kaybetmeden bizim sayemizle öğrenin. Evlenmeden önce evleneceğiniz kişi hakkında bilgi sahibi olmalısınız "Evlendi. Takıları ve paraları alıp kaçtı. Üstelik de sevgilisiyle!.." bunu sizde yaşayabilirsiniz evlenmeden önce evleneceğiniz insanı araştıralım... kimdir ? Şirketinize yeni bir ortak mı alacaksınız veya yeni bir çalışan kim olduğunu neler yaptığını şirketiniz için uygun olup olmadığını merak ediyorsanız bizimle temasa geçin. Personelinizin, sevgilinizin, arkadaşınızın veya alacaklınızın adresini mi tespit etmek istiyorsunuz bizimle temasa geçin. Değerli müşterilerimiz çalışma prensiplerimiz öncelikle birbirimize karşılıklı güvenle başlar. Güven ve gizlilik Prensibimizdir. Pozitif enerjiyle alınan işin çözümünün daha çabuk gerçekleşebileceğine inanırız. Alınan iş profesyonel kadromuz ile toplantı yapılarak bilgiler değerlendirmeye alınır ve planlama yapılarak acil durum olmadığı sürece ikinci gün işe veya sizin belirleyeceğiniz gün işe başlanır.  Verilen bilgiler çok önemlidir en ufak bir detay bile o işi çözmemizi sağlayabilir. vermiş olduğunuz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına lütfen dikkat ediniz. Takip ve araştırma süresi içerisinde toplanan bilgilerin doğrulu kesinleştikten sonra belgeler (fotoğraf, video vs) toplanır ve sahibine teslim edilir. Not: Mahkemede fotoğraf kanıt yerine geçerlilik sağlamaktadır. Her türlü Sorunlarınızı bizimle çekinmeden paylaşabilirsiniz... üçüncü şahıslara asla bilgi sızdırılmaz. Yapılan iş Güvenliği açısından siz değerli Müşterilerimizdense üçüncü şahıslarla bilgi paylaşımına girmemeniz önerilir. Bize Her Konuda Güvenebilirsiniz. oldukça yaygınlaştır. Kimse aldatılmayı hak etmiyor.

 

Sık Sorulan Sorular

 

  Neden en az beş gün takip süresi öneriyorsunuz?

Takip ve araştırma her zaman kısa sürede sonuç vermeyebilir. İlk bakışta kolay gibi görünen dosyalar çeşitli etkenlerden dolayı süre olarak uzayabilir.

 Neden takip süreci içinde bilgi alamıyorum ?

Çalışma sürecinde, sizin birtakım konulardan haberdar olduğunuz hissedildiği taktirde çalışmadan sonuç alma durumu söz konusu olmayacaktır. Bunun için çalışma süreci bittiğinde size sunacağımız ayrıntılı raporu beklemelisiniz.

 Araştırmada elde edilen belgeleri mahkemede delil olarak kullanabilir miyim?

Evet. Görsel veriler mahkemede delil olarak sunulabilir.

 Araştırma sürecinde dikkat çeken diğer şahıslarda araştırılıyor mu?

Evet işimizin en önemli kısmı bu. Görüşülen kişilerle ne tür bir ilişki içinde bulunduğu mercek altına alınır.

 Araştırma sürecinde kaç kişilik ekiple çalışıyorsunuz?

Bu, işin niteliğine göre değişebiliyor. Genellikle 2 ile 6 kişilik bir kadro ile çalışıyoruz.

 Yapılan araştırmadan çıkan sonuç tatmin edici olmazsa?

Araştırma altına aldığımız şahıs herhangi bir aktivite içine girmezse yapabileceğimiz fazla bir şey kalmıyor. Gözlemlediklerimizi rapor haline getirip sunarız.

  Günlük kaç saat süreyle çalışıyorsunuz?

Araştırma altına aldığımız dosya hakkında ilk günün sonunda elde ettiğimiz verilerle bir planlama içine gireriz. Eğer sonuca götürecekse 24 saat araştırma ve gözlem yapılır.

  Nasıl dedektif olunur?

Dedektiflik bilgi birikim tecrübe isteyen bir iştir. Dedektif olabilmek için 10 yıla yakın deneyim sahibi olmanız gerekmektedir.