Özel dedektiflik_dedektif Pelin Avcı_dedektif tutmak

Eş / Aldatma Takibi | Evlilik Öncesi Araştırma | Öğrenci / Eğitim Takibi | Adres / Telefon / Yer Tesbiti | Alacak Haciz Takibi Personel Araştırma | Miras Araştırma | Kişi / Kurum Araştırma | Dedektiflik hizmetleri  | Müşteri talepleri doğrultusunda tüm yasal araştırmalar. Bayan Dedektif Pelin Avcı | Hedef Özel Dedektiflik Hizmetleri.

Dedektiflik

 

 

Özel Dedektiflik ( Araştırmacılık ); Gerçek veya tüzel kişilerin talepleri doğrultusunda, belirli bir konu ile ilgili ve yasaları "T.C.K., C.M.U.K. ve Medeni Kanun" çerçevesinde, insanların kişilik hakları ve özel hayatına girilmemek şartıyla, her türlü suç teşkil etmeyen özel bilgileri toplayıp, derleyip, değerlendirdikten sonra, resmi suç teşkil edenleri ilgili makam "adli, idari ve resmi hukuk kuvvetlerine" diğer bilgileri araştırma yapılmasını isteyen gerçek ve tüzel kişilere sunmakla görevli "Özel Araştırma ve Bilgi Toplama" kuruluşudur. Özel Dedektif , teknik ekipmanı ve eğitimi ile bu araştırma ve takipleri sürdüren şahıs veya şahısların genel adıdır. Özel Dedektifliği; Kanuni düzenlemesi olmayan bir ülkede ancak Global Uluslar Arası Özel Dedektiflik Kurumu "Master Detective" Programı mezunu ve/veya konusunda uzmanlık veya yüksek lisans eğitimini almış bir kriminal (suç bilimi) uzmanı ve bu bilimin dalında olan, suç psikolojisi veya kriminoloji dallarından birinde akademisyen olan biri yapabilmektedir. Bu durum uluslararası hukuk düzenlemeleri ve mevcut uluslararası yasalarınca desteklenmekte ve Özel Dedektif' in uluslararası çalışma hakları bu düzenlemelerce oluşturulmaktadır.

 

Dedektiflik ve Dolandırıcılık


Dedektiflik ve dolandırıcılık: Her yıl farklı Küresel krizlerin tüm dünyayı ve ülkemizi etkilediği açıkça görülmektedir. Son yaşanan Libya olaylarının da petrol fiyatlarının ve altın fiyatlarının çıkışında etkili olduğu görülmüştür. Dolayısıyla yansımalarını ülkemizde dolandırıcılık yapanların artmasıyla veya insanların mecburen bu dolandırıcılığa yöneldiklerini görmekteyiz. Dedektif tutmak dolandırıcılık yapan firmaları, tespit etmek için en doğru yöntemdir. Özel Dedektifler dolandırıcılık yapan firmaları satış politikalarıyla veya alış politikalarıyla belgeli olarak sesli ve görüntülü kayıtlar altında aynı anlaşmaları yaparken, dedektif olduklarını belli etmeden çözerler. Dedektif olarak tavsiyem, dolandırıldığınız da tek başınıza kendi kafanıza göre silah veya çeşitli tehdit edici hareketlerden kaçınınız. Suçsuz iken suçlu duruma düşmeyin.
 

Dedektiflerin Ekip Çalışması ve Planlama


Bir Dedektif, Ekip Çalışması ve Planlamayı müşterisinden olumlu onayı aldık dan sonra bir gün içerisinde tüm dedektifler bir araya gelerek toplantı yaparlar bu toplantının amacı hiç bir ayrıntıyı göz ardı etmeden düzgün bir çalışma yürütebilmektir. Özel dedektiflerin tamamı bu sitemle çalışmaz, genelde işini ciddiye almayan ucuz takip yapıyoruz diyen dedektiflik firmaları tek başlarına tek bir araçla plansız bir biçimde takip yaparlar. Detektiflik ekip çalışması isteyen ve bu çalışmayı planlı bir şekilde yürütülmesini gerektiren bir meslektir. Bir özel dedektif takip ettiği kişiyi kaçırmamak için her türlü bilgiye sahip olmalıdır. Eğer sizin dedektifiniz sizi ciddiye alıyorsa birden fazla kişiyle çalışıyordur. Ne kadar fazla dedektif çalışıyorsa firmada deşifre oranınızda o kadar düşecektir.
 

Detect


Dedektif veya detektif , her nasıl yazılırsa yazılsın. Kelime anlamı ile İngilizceden detect: ortaya çıkarmak kelimesinden Türkçemize geçmiştir. Bu nedendir ki bir dedektif yaptığı çalışmalar ile bazı şartlara bağlı kalmak koşuluyla ihtiyaç olunan bilgileri ortaya çıkarır. Bu bilgiler dedektiflik hizmeti alan kişilerin verdiği  bilgiler dışında dedektifin çalışmalarıyla zenginleştirdiği kaynaklardır. Dedektifin çalışma alanları ise saymakla bitmez. Özellikle hukuki çıkmazlarda sıkça başvurulan hizmetlerden biri olan dedektiflik, son yıllarda hızla büyüyen bir sektör. Bununla birlikte yapılan komuoyu araştırmalarında, bir çok insan artık eşiyle yaşadığı güvensizlik sorununu dedektife başvurarak çözüyor. Bu da görevi sadece "ortaya çıkarmak" olan dedektiflere sorun çözmek, evlilik yardımı ve güven tesisi gibi görevleri de kazandırıyor. Yaşadığınız sosyal çevrede her hangi bir yerde bir detektif veya dedektif ile karşılaşmamız çok mümkün. Ancak onlar dedektifliğin ilk prensibi olan gizlilik ilkesini çok iyi derecede kullanıyorlar. Bu işlerinde bu kadar başarılı ve profesyonel olmalarından kaynaklanıyor.
 

www.000webhost.com